Oddíl Bobři

4. přístav Jana Nerudy

Vodní skauti

Užitečné informace

Využíváme zázemí 4. přístavu Jana Nerudy, do jehož struktury oddíl náleží.

Adresa Klubovny:

Pitterova 2892/1, Praha 3 - Žižkov, 130 00

- schůzky zde probíhají časově:

každou středu od 17:00 do 19:00

Adresa Loděnice:

Strakonická 2b, Praha 5

- schůzky zde probíhají předem ohlášeně (v Kalendáři akcí) a střídají schůzku v klubovně, a to následovně:

sraz a konec schůzky: Loděnice Zlíchov

Příchod do loděnice: 17:00

Odchod z loděnice: 18:45

Schůzky v klubovně:

Zápisník (podepsaný sešit), tužku nebo propisku, uzlovačku (1.5 metrů dlouhý kus lana, průměr ~0.8), šátek na hry (ne skautský)

Oblečení, kterému nevadí, že se možná ocitne v bahně, přiměřené počasí.

Schůzky v loděnici:

Kompletní převlečení dle počasí. Za tepla stačí kraťasy a tričko, v zimě a v dešti šusťáky a šusťáková bunda.

Vodní boty, tzn. staré tenisky nebo kecky s gumovou špičkou, není nutné kupovat nic drahého.

Sandály a kroksy nejsou vhodné, kloužou, nedrží na nohou a nechrání celou nohu.

Příspěvky:

Členské příspěvky se platí každé pololetí na půl roku převodem na účet pomocí variabilního symbolu rozeslaného emailem. Naposledy byla výše registrace 700,- Kč.

Doprava a doklady:

Vzhledem ke všemožným slevám na děti a studenty je potřeba nosit na KAŽDOU akci lítačku – kvůli dopravě MHD a linkami PID.

V případně vstupů postačí i jiná průkazka se jménem, fotkou a datem narození (kartička zdravotní pojišťovny nestačí, skautská již ano).